Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları


Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; TAXI 7x24'ün Google Play Store ve iOS App Store'da yayınlanan mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Uygulamalarımızda, girilen veriler şifreli sunucularda sadece sizlerin görebileceği şekilde depolanır ve üçüncü şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmaz.

Telefon kullanım izinleri, uygulamamızda bulunan kısayol ile arama işlemi için gerekli olan izindir ve tarafınızdan sağlanmış olması gerekir. Verilen bu izin sadece uygulamada kayıtlı olan müşterilerimizin kısayol ile aramalarında kullanılmaktadır ve müşterilerimize ait kişisel veriler sadece size özel veritabanlarında şifreli olarak saklanır.

İnternet kullanım izinleri, verilerin uygulamamızdan şifreli sunuculara gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu sağlaması gerekir. Bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içerisinde dolduracağınız formlara ait veri ve resim transferi için kullanılmaktadır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca kişisel verilerinizle ilgili olarak TAXI 7X24 sizi bilgilendirecektir.

TAXI 7X24 veri sorumlusu sıfatıyla kişisel verilerinizi, uygulamaya kayıt esnasında toplayarak üyelik sözleşmenizin kurulması ve ifasıyla doğrudan ilgili olmaları nedeniyle işlemektedir.

TAXI 7X24’ün konum bilginizi ve kişisel verilerinizi toplama/işleme amacı:

TAXI 7x24, kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için TAXI 7x24'ü sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

TAXI 7x24, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.

Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve iOS App Store'da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir Android ya da iOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden TAXI 7x24 sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı TAXI 7x24 'na aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi hi@taxi7x24.com adresine e-posta atarak bize iletebilirsiniz.

TAXI 7x24; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, "son güncelleme tarihi" olarak en alt kısımda belirtiriz.

Son güncelleme tarihi:

29.01.2019